Pradžia

MAC&CHEESE naujiena. Išpardavėme viską!

 

Kiekviena naujovė restorane – rizika. Tačiau mes su broliu nebi­jome išbandymų. Taip nutiko ir šįkart. Kadangi abu mokėmės Jungtinėse Amerikos Valstijose, matėme, kokie populiarūs šioje šalyje legendiniai „Mac&Cheese“ patiekalai. Vis pagalvo­davau, kaip puiku būtų tai pristatyti ir Lietuvoje.

Ir pagaliau mes tai padarėme! Būsiu nuoširdi, tikrai nesitikėjau tooookio populiarumo. 
Jaučiau, kad žmonėms pa­tiks, bet realybė nunešė visus planus :). Eilės žmonių stovi laukdami išbandyti.
„Mac&Cheese” patiekalai buvo užsakomi taip dažnai, kad picerijos pristigo ingredientų! Išpardavėme viską! Teko net informuoti apie tai lankytojus :) 

„Mac&Cheese“ – tai makaronų ir sūrio de­riniai su įvairiausiais priedais.Tiek sūrio, kad viskas jame tiesiog skęsta! Šio patiekalo šaknys – Italijoje. Sakoma, kad jam net daugiau kaip 600 metų! Bet ypatingo pasisekimo visame pasaulyje patiekalai sulaukė tik kai juos atrado JAV. Pirmą kartą ir aš „Mac&Cheese“ patiekalų paragavau šioje šalyje. Šiandien mūsų picerijose – jau šeši patiekalai, paruošti „Mac&Cheese“ pagrindu, trys iš jų – picos.

Tai – krosnyje apkepti „Mac&Cheese“ makaronai su jautiena, taip pat – su vištiena ir „Mac&Cheese original“. Jie – be mėsos, tik su labai daug čederio bei kitų sūrių. Picas aprašyti sunkiau, jas geriau imti ir ragauti :) Atskleisiu tik tiek, kad galite pasirinkti „Mac&Cheese“ picas su plėšyta arba malta jautiena ir „Nuggets“ vištiena.

Jau pirmomis dienomis įsitikinau, kad „Mac&Cheese“ patiekalus pasiūlėme labai laiku. Dar daugiau – vos pasirodę šie patiekalai pas mus šluojami!

 

 

 

Bet niekas nesustojo, sukamės kaip vijurkai… Dar neragavote? Uf, galite ir nespėti ;)
Skanaus! 
Goda Karosaitė. ČILI Šeima. 

 KVIEČIAME RAGAUTI GARDŽIŲJŲ „MAC&CHEESE“ NAUJIENŲ!

 

APKEPTI KROSNYJE „MAC&CHEESE“ MAKARONAI  SU JAUTIENA

Makaronai rageliai, plėšyta virta jautiena BBQ padaže, sūrių padažas, čederio sūris, kietasis sūris, kepinti džiūvėsėliai,
saulėje džiovinti pomidorai, pomidorų padažas
 


 

 

APKEPTI KROSNYJE „MAC&CHEESE“ MAKARONAI SU TRAŠKIA VIŠTIENA

Makaronai rageliai, traški vištiena, sūrių padažas, čederio sūris, kietasis sūris, gruzdinta traški šaltai rūkyta šoninė, kepinti džiūvėsėliai, svogūnų traškučiai 

 APKEPTI KROSNYJE „MAC&CHEESE ORIGINAL“ MAKARONAI

Makaronai rageliai, sūrių padažas, Čederio sūris, kietasis sūris, kepinti džiūvėsėliai, svogūnų traškučiai

 

Tęsti apsipirkimą Apmokėti