Pradžia

Apie

Kasdien mūsų picerijas aplanko daugiau nei 15 000 svečių, o nuo pirmojo restorano atidarymo 1995-aisiais apsilankė daugiau nei 40 miljonų.
Kodėl? Esame tikri – tai dėl skonio. Tobuliname savo patiekalų receptūras ir  stengiamės patenkinti įnoringiausių klientų poreikius. Didelį dėmesį skiriame ne tik patiekalo receptūrai, bet ir ingredientų kokybei. Aptarnavimas taip pat svarbus svečio pasitenkinimo rodiklis. Taigi kruopščiai mokome padavėjus bei reaguojame į svečių pastabas. Nuoseklus ir atsakingas darbas leidžia daugiau nei 20 metų sutrauktį būrį lankytojų į savo picerijas.

Stengiamės dėl skonio ir dėl jūsų. Kasdien vis labiau. Kito būdo net neįsivaizduojame.

Istorija
1997-ieji. Dešiniajame Neries krante Vilniuje įkuriama pirmoji lietuviška picerija – ČILI. Modernus, šviesus interjeras ir iki tol niekur neragautos picos subūrė ilgiausias eiles, o žinia apie skonį paplito žaibiškai. ČILI tapo picos sinonimu, o itališki patiekalai pagaliau sukūrė konkurenciją tradiciniams cepelinams.
Didžiulis restorano populiarumas skatino plėstis, todėl 1999 m. duris atvėrė antrasis restoranas, 2002 m. – dešimtasis, o 2007 m. – jau ir trisdešimtasis.
2001-ieji. Lietuvos gyventojų mylimos picos keliauja pas kaimynus. Atidaroma pirmoji ČILI picerija Latvijoje.
2012-ieji. Pirmą ir vienintelį kartą Lietuvoje ČILI į kosmosą iškelia picą!
2013-ieji. ČILI ir toliau atneša naujoves į Lietuvą – į gatves išvažiuoja greitieji ČILI maisto kurjeriai. Pirmą kartą maistas iš restoranų Lietuvoje atkeliauja iki pat durų.
2015-ieji. Vilniuje atsidaro nauja ČILI picerija NORDIKA prekybos centre.
2017-ieji. Bendras picerijų skaičius pasiekia 28 Lietuvoje (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Palangoje) ir 14 – Latvijoje. Kituose miestuose franšizės pagrindu Lietuvoje sėkmingai veikia 9, Latvijoje – 9 ČILI picerijos.
2017-ieji ruduo. Atidaromos pirmosios ČILI TAKE AWAY picerijos, kurios orientuotos maistui išsinešti (nors galima valgyti ir vietoje). Naujas maisto gamybos standartas - pica per 15 min! 

KOKYBĖS ETALONAS – 5 puodeliai

Čili picerijos – ne vien jaukios erdvės, kur galima skaniai pavalgyti, bet ir būti tikriems, kad viskas šiame tinkle ypač higieniška. Tai patvirtina ir neseniai Čili tinklo restoranams Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos suteiktas 5 balų įvertinimas už puikią higienos būklę. Gautas įvertinimas – patikimas įrodymas, kad tinklo darbuotojai dirba pagal visus teisės aktų reikalavimus ir kad tinklo restoranų klientai gali pasitikėti Čili prekės ženklu. Šio pasitikėjimo pagrindas – aukščiausias higienos reitingas, patvirtintas valstybinės institucijos. Teritorinė maisto ir veterinarijos tarnyba, tikrindama viešojo maitinimo įmones, vertina bendrą higienos būklę, taip pat tikrinama, kaip veikia savikontrolės sistema, kokios technologijos, įranga ir produktai naudojami, kaip dirba personalas.
Įmonės higienos būklė— vertinama 5 balų sistema, kur 1 balas atitinka nepatenkinamą higienos būklę, 2 balai – patenkinamą higienos būklę, 3 balai – vidutinę higienos būklę, 4 balai – gerą higienos būklę, 5 balai – puikią higienos būklę. Įmonės tikrinamos pagal visoms įmonėms vienodus valstybinės maisto kontrolės kriterijus, tai daroma iš anksto neįspėjus bei pagal patvirtintus klausimynus. Vertinimo sistema yra naudinga vartotojams, nes ji leidžia įvertinti ir nematomą virtuvės vaizdą pagal suteiktus balus. Toks vartotojas gali pasirinkti kavinę, restoraną pagal geriausius vertinimo sistemos balus, tikėdamasis gauti skanų ir kokybišką patiekalą, be to, būti tikram, kad pavalgęs nesusirgs.

5 balais įvertintos picerijos:

VILNIUJE:
Ateities g. 91 (PC „Mandarinas“)
Didžioji g. 5
Fabijoniškių g. 2a (PC „Iki“)
Jeruzalės g. 4 (PC „Rimi Hypermarket“)
Konstitucijos pr. 7a (PC „Europa“)
Linkmenų g. 22 (PC „Rimi Hypermarket“)
Ozo g. 25 (PPC „Akropolis“)
Saltoniškių g. 9 (PLC „Panorama“)
Savanorių pr. 7 (KT „Forum Cinemas Vingis“)
Ukmergės g. 369 (PC „BIG“)
Vikingų g. 3A (PC „Nordika“)
Viršuliškių g. 42 (PC „Mada“)
V. Šopeno g. 1
Žirmūnų g. 2 (PC „Iki“)
Žirmūnų g. 64 (PC „Rimi Hypermarket“)

KAUNE:
Islandijos pl. 32 (PLC „Mega“)
Karaliaus Mindaugo pr. 49 (PPC „Akropolis“)
K. Baršausko g. 66A (PC „Molas“)
Savanorių pr. 346 (PC „Savas“)

KLAIPĖDOJE:
Liepų g. 2
Šilutės pl. 35 (PC „Banginis“)
Taikos pr. 28 (PC „Vėtrungė“)
Taikos pr. 61 (PPC „Akropolis“)
Taikos pr. 139 (PC „BIG“)

4 balais įvertinta picerija:
J. Basanavičiaus g. 45, Palanga