Džiaukis pavasariu!

Tik su MYLIMIAUSIA kortele Čili picerijose salotoms ir makaronams net -30 % nuolaida*. Akcija galioja iki 2017 03 30 d.
*Nuolaidos nesumuojamos. Papildomos nuolaidos netaikomos.

Nuolaidos ištikimiems

Už tai, kokie esame šiandien, esame dėkingi jums. Skatinate mus pasitempti ir būti reikliais sau, o mes jums atsidėkojame ypatingais pasiūlymais. Už  tai, kad esate kartu  jums siūlome dvi lojalumo korteles MYLIMIAUSIA ir DRAUGŲ :

  1. Iškart suteikiama 10 % nuolaida visiems patiekalams, desertams ir nealkoholiniams gėrimams (Jūsų patogumui kainos nurodytos  geltoname fone ir pažymėtos nuolaidų kortelės ženklu yra nurodytos  su 10% nuolaida)
  2. Papildomai kaupiama 5% „Skonio eurų“ nuo sąskaitos sumos. Sukauptais „Skonio eurais“ galite apmokėti  iki 99% sąskaitos
  3. Jūsų gimtadieniui dovanosime 30% nuolaidą sąskaitai
  4. Gausite išskirtinius, tik Jums paruoštus asmeninius pasiūlymus SMS žinute ar el. paštu
  5. Programa galioja Čili Pica (Čili Pizza)picerijose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Palangoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Marijampolėje, Utenoje, Kėdainiuose (išskyrus Nidoje ir Šventojoje).
  6. Negaunate pasiūlymu? Atnaujinkite savo kontaktus mylimiausia.lt, nemokamu tel. 8-80023355 arba el. paštu mylimiausia@cili.eu ir mėgaukitės asmeniniais pasiūlymais skirtais tik Jums!

  1Nuolaida netaikoma tabako gaminiams, alkoholiniams gėrimams ir akciniams pasiūlymams. Nuolaidos nesumuojamos.
  2„Skonio eurai“ nesikaupia atsiskaitant už tabako gaminius ir alkoholinius gėrimus, „Skonio eurais“ negalima apmokėti už tabako gaminius ir alkoholinius gėrimus.

  330% vienkartinė nuolaida sąskaitai GIMTADIENIO mėnesį su Jūsų asmenine, aktyvia MYLIMIAUSIA/DRAUGŲ kortele. Nuolaida taikoma nuo reguliarių kainų nepritaikius nuolaidų, galiojančių su MYLIMIAUSIA/DRAUGŲ kortele. Nuolaida netaikoma tabako gaminiams, alkoholiniams gėrimams ir akciniams pasiūlymams. Nuolaidos nesumuojamos.
  4Pasiūlymai siunčiami SMS žinute ar el. paštu ir galioja tik su Jūsų asmenine MYLIMIAUSIA/DRAUGŲ kortele.

Gimtadienio pasiūlymas „Draugų“ ar „Mylimiausia“ kortelės turėtojams

Švęsk gimtadienį pasirinktame ČILI restorane, o mes Tau šia ypatinga proga padovanosime net iki 30% nuolaidą sąskaitai!
Pasiūlymo sąlygos:
1) Pasiūlymas galioja restoranuose „Čili pica“ (išskyrus Nidą ir Šventąją), „Čili kaimas“, „Soya“. Pasiūlymas negalioja maisto pristatymui į namus ir biurus.
Pasiūlymas yra vienkartinis ir galioja tik su Draugų ar Mylimiausios kortelės turėtotojams. Apie ketinimą pasinaudoti  Gimtadienio pasiūlymu, būtina informuoti padavėja iš anksto, prieš pateikiant užsakymą.
2) Pasiūlymas siunčiamas el. paštu arba SMS žinute registracijos metu, anketoje pateiktu elektroninio pašto adresu ar telefono numeriu, remiantis registracijos metu nurodyta gimimo data (ji turi būti parašyta teisingai). Jei registracijos metu gimimo data buvo neįrašyta arba įrašyta neteisingai, pasiūlymas nesiunčiamas. Pasiūlymas nesiunčiamas neteisingai nurodytais telefono numeriais ar el. pašto adresais, arba atsisakiusiems gauti informaciją telefonu / el. paštu. Rekomenduojame pasitikrinti savo duomenis prisijungus prie savo profilio: Spauskite čia.
Pasiūlymas galioja tik tą mėnesį, kuris nurodytas SMS žinutėje arba naujienlaiškio tekste. Nepanaudotas pasiūlymas  anuliuojamas ir į kitą mėnesį neperkeliamas.
3) Pasiūlymas siunčiamas vieną kartą per mėnesį, vieną kartą metuose.
4) Gimtadienio nuolaida netaikoma tabako gaminiams, alkoholiniams gėrimams, patiekalams ir gėrimams, turintiems specialią kainą su Mylimiausia ir Draugų kortelėmis, akcijoms ir specialiems pasiūlymams (tokiems, kaip Dienos pietūs, nuolaidų kuponai ir kt.). Nuolaidos nesumuojamos.
UAB Čili Holdings pasilieka teisę keisti gimtadienio pasiūlymo salygas ir taisykles.imgLojalumoKorteles

 

Dažniausiai užduodami klausimai

 • 1. Kaip įsigyti kortelę MYLIMIAUSIA?

  1. Užpildykite prašymą. Prašymą rasite visuose programos partnerių prekybos vietose, iš¡skyrus IKI ir IKI Express parduotuves, arba čia. Jeigu norite sutaupyti laiko, prašymą atsispausdinkite ir užpildykite iš anksto.

  2. Jei norite užsisakyti ne banko kortelę MYLIMIAUSIA, užpildytą prašymą atneškite vienam iš partnerių: ČILI, STATOIL, GINTARINĖ VAISTINĖ, SENUKAI.

  3. Jei norite užsisakyti kortelę SEB MYLIMIAUSIA MASTERCARD, užpildykite prašymą atneškite į bet kurį SEB banko padalinį Lietuvoje arba užpildykite prašymą SEB interneto banke.

 • 2. Kodėl, pildydamas prašymą išduoti kortelę MYLIMIAUSIA, turiu pateikti savo asmens duomenis?

  1. Jūsų duomenys mums reikalingi tam, kad galėtume Jums teikti visas MYLIMIAUSIA paslaugas.

  2. Jei pamesite kortelę, tik pagal asmens duomenis galėsime sužinoti jos numerį bei kortelę blokuoti, o vėliau į naująją kortelę perkelti sukauptas naudas.

  3. Tik pateikusiems savo el. pašto adresą galėsime suteikti galimybę jungtis prie savo paskyros www.mylimiausia.lt bei pasitikrinti sąskaitoje sukauptas naudas.

  4. Tik pateikę telefono numerį galėsite naudotis lojalumo kortelės nuolaidomis, užsakant maistą į namus iš ČILI.

 • 3. Per kiek laiko išduodama kortelė MYLIMIAUSIA?

  Nebankinė kortelė MYLIMIAUSIA išduodama iš karto ją įsigijus pas vieną  iš partnerių  ir pateikus tinkamai užpildyta kortelės išdavimo anketą. Bankinė kortelė— SEB MYLIMIAUSIA MASTERCARD išduodama per 5 darbo dienas.

 • 4. Kiek laiko galioja kortelė— MYLIMIAUSIA?

  Tiek bankinė, tiek nebankinė kortelė MYLIMIAUSIA galioja 4 metus nuo jos išdavimo dienos.
  Tačiau nuo 2017 m. balandžio 1 d. MYLIMIAUSIA kortelė nebebus aptarnaujama IKI ir IKI Express parduotuvėse.

 • 5. Kaip aktyvuoti kortelę MYLIMIAUSIA?

   

  Jūsų turima kortelė MYLIMIAUSIA jau yra aktyvi ir galite naudotis partnerių  pasiūlymais.

 • 6. Kodėl negaliu prisijungti prie savo MYLIMIAUSIA sąskaitos internete?

  Galimas vienas iš kelių atvejų:

  Arba dar nepraėjo 14 d.d. nuo anketos užpildymo;

  Arba anketoje nenurodėte el. pašto adreso. Jeigu norite prisijungti, parašykite žinutę čia – žinutėje būtina nurodyti savo MYLIMIAUSIA kortelės numerį, vardą, pavardę ir el. pašto adresą;

  Jeigu vienas el. pašto adresas buvo nurodytas prie dviejų asmenų (pvz., Jūsų ir sutuoktinio). Sistemoje du asmenys negali turėti vienodo el. pašto adreso, todėl vienam iš Jūsų reikėtų nurodyti kitą el. pašto adresa. Tai galite padaryti čia;

  Jei anketoje nurodėte vieną el. pašto adresą, o jungtis bandote su kitu el. pašto adresu. Pakeisti nurodytą el. pašto adresą galite parašę žinutę čia.

  Kitais atvejais – rašykite žinutę čia arba skambinkite nemokamu MYLIMIAUSIA informacijos telefonu 8 800 77470

 • 7. Kaip perkelti partnerių kortelėse sukauptus taškus / lipdukus į kortelę MYLIMIAUSIA?

  Prisijunkite prie savo MYLIMIAUSIA paskyros www.mylimiausia.lt ir perkelkite sukauptas pas partnerius naudas į kortelę MYLIMIAUSIA. Lojalumo taškus / lipdukus perkelsime per 14 d.d. nuo Jūsų prašymo pateikimo.

 • 8. Kaip pasitikrinti sukauptus taškus ir jos galiojimą?

  Prisijunkite prie savo MYLIMIAUSIA paskyros www.mylimiausia.lt ir pamatysite visą partnerių atsiųstą informacija bei lojalumo taškus ir  galiojimą.

 • 9. Pamečiau kortelę. Ką daryti?

  Parašykite žinutę el. paštu mylimiausia(eta)cili.eu arba skambinkite nemokamu informacijos telefonu 8 800 77470.