ATNAUJINTA IR DAR GERESNĖ– LOJALUMO PROGRAMA SUTEIKIANTI NET IKI 15% NUOLAIDĄ = 10% + 5% *

 

DRAUGŲ ar MYLIMIAUSIĄ kortelę turėti verta:

·Iškart suteikiama 10 % nuolaida visiems patiekalams, desertams ir nealkoholiniams gėrimams (Jūsų patogumui kainos nurodytos  geltoname fone ir pažymėtos nuolaidų kortelės ženklu yra nurodytos  su 10% nuolaida)1

·Papildomai kaupiama 5% „Skonio eurų“ nuo sąskaitos sumos. Sukauptais „Skonio eurais“ galite apmokėti iki 99% sąskaitos2

·Jūsų gimtadieniui dovanosime 30% nuolaidą sąskaitai3

·Gausite išskirtinius, tik Jums paruoštus asmeninius pasiūlymus SMS žinute ar el. paštu4

 

*Gausite 10 % nuolaidą patiekalams ir nealkoholiniams gėrimams  ir 5% kaupimo nuolaidą sąskaitai.

Programa galioja „ÄŒili Pica“ picerijose: Vilniuje, Kaune, KlaipÄ—doje, Palangoje, Å iauliuose, Panevėžyje, MarijampolÄ—je, Utenoje, KÄ—dainiuose (iÅ¡skyrus Nidoje ir Å ventojoje) bei restoranuose „ÄŒili kaimas“ Kaune ir KlaipÄ—doje.
Negaunate pasiūlymu? Atnaujinkite savo kontaktus www.mylimiausia.lt, nemokamu tel. 8 800 23355 arba el. paštu mylimiausia@cili.eu ir mėgaukitės asmeniniais pasiūlymais skirtais tik Jums!

1Nuolaida netaikoma tabako gaminiams, alkoholiniams gėrimams ir akciniams pasiūlymams. Nuolaidos nesumuojamos.
2„Skonio eurai“ nesikaupia atsiskaitant už tabako gaminius ir alkoholinius gėrimus, „Skonio eurais“ negalima apmokėti už tabako gaminius ir alkoholinius gėrimus.
330% vienkartinė nuolaida sąskaitai GIMTADIENIO mėnesį su Jūsų asmenine, aktyvia MYLIMIAUSIA/DRAUGŲ kortele. Nuolaida taikoma nuo reguliarių kainų nepritaikius nuolaidų, galiojančių su MYLIMIAUSIA/DRAUGŲ kortele. Nuolaida netaikoma tabako gaminiams, alkoholiniams gėrimams ir akciniams pasiūlymams. Nuolaidos nesumuojamos.
4Pasiūlymai siunčiami SMS žinute ar el. paštu ir galioja tik su Jūsų asmenine MYLIMIAUSIA/DRAUGŲ kortele.

mylimiausia