Kokybės etalonas – 5 puodeliai

Čili picerijos – ne vien jaukios erdvės, kur galima skaniai pavalgyti, bet ir būti tikriems, kad viskas šiame tinkle ypač higieniška. Tai patvirtina ir neseniai Čili tinklo restoranams Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos suteiktas 5 balų įvertinimas už puikią higienos būklę.

Gautas įvertinimas – patikimas įrodymas, kad tinklo darbuotojai dirba pagal visus teisės aktų reikalavimus ir kad tinklo restoranų klientai gali pasitikėti Čili prekės ženklu. Šio pasitikėjimo pagrindas – aukščiausias higienos reitingas, patvirtintas valstybinės institucijos.

Teritorinė maisto ir veterinarijos tarnyba, tikrindama viešojo maitinimo įmones, vertina bendrą higienos būklę, taip pat tikrinama, kaip veikia savikontrolės sistema, kokios technologijos, įranga ir produktai naudojami, kaip dirba personalas.

Įmonės higienos būklė— vertinama 5 balų sistema, kur 1 balas atitinka nepatenkinamą higienos būklę, 2 balai – patenkinamą higienos būklę, 3 balai – vidutinę higienos būklę, 4 balai – gerą higienos būklę, 5 balai – puikią higienos būklę. Įmonės tikrinamos pagal visoms įmonėms vienodus valstybinės maisto kontrolės kriterijus, tai daroma iš anksto neįspėjus bei pagal patvirtintus klausimynus.

Vertinimo sistema yra naudinga vartotojams, nes ji leidžia įvertinti ir nematomą virtuvės vaizdą pagal suteiktus balus. Toks vartotojas gali pasirinkti kavinę, restoraną pagal geriausius vertinimo sistemos balus, tikėdamasis gauti skanų ir kokybišką patiekalą, be to, būti tikram, kad pavalgęs nesusirgs.

vertinimas-5-puodeliai

5 balais įvertintos picerijos:

 

VILNIUJE:
Ateities g. 91 (PC „Mandarinas“)
Didžioji g. 5
Fabijoniškių g. 2a (PC „Iki“)
Gedimino pr. 23
Jeruzalės g. 4 (PC „Rimi Hypermarket“)
Konstitucijos pr. 7a (PC „Europa“)
Linkmenų g. 22 (PC „Rimi Hypermarket“)
Ozo g. 25 (PPC „Akropolis“)
Saltoniškių g. 9 (PLC „Panorama“)
Savanorių pr. 7 (KT „Forum Cinemas Vingis“)
Ukmergės g. 369 (PC „BIG“)
Vikingų g. 3A (PC „Nordika“)
Viršuliškių g. 42 (PC „Mada“)
V. Šopeno g. 1
Žirmūnų g. 2 (PC „Iki“)
Žirmūnų g. 64 (PC „Rimi Hypermarket“)

 

KAUNE:
Islandijos pl. 32 (PLC „Mega“)
Karaliaus Mindaugo pr. 49 (PPC „Akropolis“)
K. Baršausko g. 66A (PC „Molas“)
Savanorių pr. 346 (PC „Savas“)

 

KLAIPĖDOJE:
Liepų g. 2
Šilutės pl. 35 (PC „Banginis“)
Taikos pr. 28 (PC „Vėtrungė“)
Taikos pr. 61 (PPC „Akropolis“)
Taikos pr. 139 (PC „BIG“)

 

4 balais įvertinta picerija:
J. Basanavičiaus g. 45, Palanga

 

 

Apie mus

Kasdien mūsų picerijas aplanko daugiau nei 14 000 svečių, o nuo pirmojo restorano atidarymo 1995-aisiais apsilankė net 30 miljonų. Kodėl?

Esame tikri – tai dėl skonio. Durkite pirštu į mūsų valgiaraštį ir neabejotinai pataikysite į gardumyną, prie kurio ilgai ir kruopščiai dirbome. Nuo virtuvėje eksperimentuojančių technologų, iki it ant sparnų lekiančių padavėjų.

Stengiamės dėl skonio ir dėl jūsų. Kasdien vis labiau. Kito būdo net neįsivaizduojame.

europos-cili-pica

 

Užsukite į atsinaujinusią piceriją Kaune, LPC „Mega“.
Jaukus šiuolaikiškas interjeras, vaikų žaidimo vieta, skanus maistas ir puikus aptarnavimas garantuotas.

20161206_095530_resized

Istorija

2015-ieji. Vilniuje atsidaro nauja ČILI picerija NORDIKA prekybos centre.
2017-ieji. Bendras picerijų skaičius pasiekia 28 Lietuvoje (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Palangoje) ir 14 – Latvijoje. Kituose miestuose franšizės pagrindu Lietuvoje sėkmingai veikia 9, Latvijoje – 9 ČILI picerijos.